Volné dessy Tady
Pomoz tvořit anketu ZDE
Chceš být SB? TADY
TVÉ REKLAMY NA BLOG NEBO ŽÁDOSTI ZDE

VRÁTIT SE NA PŮVODNÍ STRÁNKUŽivotopis - Emily Osment

20. dubna 2011 v 19:39 |  EMILY OSMENT
Emily Osment, celým jménem Emily Jordan Osment se narodila 10. března 1992 v Los Angels ve státě Kalifornie v USA. Je to úspěšná americká herečka a zpěvačka. Jejími rodiči jsou Eugene Osment a Theresa Osment. Také má staršího bratra Joela Osmenta, který je již od dětství talentovaný herec. Mezi její koníčky prý patří jóga, fotbal, golf nebo pletení. Od malička je jejím vzorem je Kate Hudson. A mezi její oblíbené nápoje rozhodně zařadí brusinkový nebo jiný osvěžující džusík.

Emily můžete vidět v mnoha filmech, z těch nejznámějších např. v roce 1999 Sarah, prostá a vysoká, Spy kids 2 - Ostrov ztracených snů 2002, kde na zkoušce tak ohromila spisovatele Roberta Rodrigueze, že její roli zvětšila to ani nevěděl, že je to sestra Joela Osmenta, dále v roce 2003 si zahrála v pokračování filmu Spy kids 3D - Game over. V Americe se hlavně zviditelnila díky Disney seriálu (4.série) a stejnojmeného filmu Hannah Montana, kde hrála nejlepší kamarádku Miley Stewartové (Miley Cyrus). V roce 2007 si zahrála hlavní roli ve Disney filmu Hodina duchů a v roce 2009 si zahrála také v Disney filmu Táta v trapu. Emily Osment je v hollywoodu považována za jednu z nejtalentovanějších mladých hereček.

Emily se nevěnuje pouze hraní, ale také zpívá. Nazpívala s Mitchelem Mussem ( Oliver z Hannah Montany) duet s názvem If I Didn't Have You (Kdybych tě neměl). Jejím prvním albem, které vydala roku 2007 s názvem I don t thing about it, druhé album s názvem All the right wrongs vydala roku 2009 a třetí album vydala v roce 2010 s názvem Flight fight se skvělými songy Let s be friends nebo Love stick. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama