Volné dessy Tady
Pomoz tvořit anketu ZDE
Chceš být SB? TADY
TVÉ REKLAMY NA BLOG NEBO ŽÁDOSTI ZDE

VRÁTIT SE NA PŮVODNÍ STRÁNKUPrší...

25. dubna 2011 v 16:17 |  PÍŠU + news z blogu
Prší, prší a zase jenom prší...Těšila jsem se na sluníčko a místo toho tu máme déšť. Jasně bylo sucho, už to bylo třeba. Mám děsnou chuť vyběhnout ven do toho deště. Teď jsem se pokusila otevřít okno a to není déšť to je pěknej slejvák.

Ještě se vrátim ke včerejšku, jak jsem psala, že je pěkná nuda, a že celej den je na nic. Večer jsem se přece jenom dočkala trochu zábavy. Jo, v takovym pozdním odpoledni chvilku blbneš venku a večer film, k tomu něco na zub a na závěr Věřte nevěřte. Prostě neni co dodat. A teď se k tomu slejváku ještě navíc přidala buřina.
Bojíte se bouřky? Ne, že bych se jí přímo bála, ale dobrej pocit z ní taky zrovna nemám.
No a zejtra po nemoci a Velikonocích zpátky do školy. Dopisování zmeškaných hodin mě teda dvakrát nebaví, ale udělat se to musí. Těšíte se do školy? Trochu blbá otázka, co?
Tak, déšť s bouřkou pomalu ustává a tenhle článek končí.
Tak se mějte fajn a buďte happy. Páčko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tereza Tereza | Web | 25. dubna 2011 v 16:29 | Reagovat

Tady svítí sluníčko, ale je kosa.
Zvu ke čtení romantické osmidílné e-knihy pro dívky o Marině, která musela do vílího gymnázia a v něm potkala elfy, víly, mořské panny, nágy (napůl lidi, napůl hady), dryády, kentaury. Mezi nimi hledá matku a svou lásku. Netuší, že je vílí princeznou a proč se jí ve snu zjevil jednorožec.
Ještě měsíc bude první kniha na blogu, pak ji autorka smaže, protože vychází knižně. Sekunda a tercie zatím na blogu zůstanou. Čte se zdola na pokráčko od 1 až do 39.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama