Volné dessy Tady
Pomoz tvořit anketu ZDE
Chceš být SB? TADY
TVÉ REKLAMY NA BLOG NEBO ŽÁDOSTI ZDE

VRÁTIT SE NA PŮVODNÍ STRÁNKUNeuvěřielné příběhy:zvířata zachraňují lidi

24. dubna 2011 v 19:11 |  MAGIC

Na tn.cz jsem se dočetl adocela zajímavé věci o tom, jak zvířata zachraňují lidi, a to i ta do kterých bychmo to možná neřekli.
  • Pětačtyřicetiletá Debbie Parkhurstová se dusila jablkem. Snažila se ulevit si údery do hrudníku, a to zřejmě upoutalo jejího psa Tobyho. Skočil na ni, a tím jablko vyrazil z dýchacích cest. "Jen jsem začala dýchat, začal mě olizovat, jako by mi chtěl zabránit v odchodu na onen svět," popsala.
  • Roční Broker West z Colorada si právě oplachoval ruce v koupátku pro ptáky, když se k němu připlížil chřestýš. Čivava Zoey, která váží jen něco přes dvě kila, před sítě skočila; had tak místo dítěte uštknul psa
  • Jo Ann Altsmanová byla v lesích Pensylvánie na dovolené s karavavem, když ji postihla srdeční příhoda. Na pomoc jí přišlo domácí vietnamské prasátko jménem LuLu. Po chvilce "pláče" u ženy LuLu vyběhla k brance, otevřela si ji a běžela na silnici. Tam čekala na auto, a když přijelo, klidně vstoupila do vozovky a lehla si před kola. Řidič ale nezastavil, tak se prase zvedlo a opět šlo zkontrolovat Jo Ann, a pak zase šlo na silnici. Až po 45 minutách jedno auto zastavilo a jeho řidič zavolal záchranku.
Jak je tohle možné??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama