Volné dessy Tady
Pomoz tvořit anketu ZDE
Chceš být SB? TADY
TVÉ REKLAMY NA BLOG NEBO ŽÁDOSTI ZDE

VRÁTIT SE NA PŮVODNÍ STRÁNKU



DEMI SE VRACÍ NA SCÉNU!!

4. března 2011 v 14:34 | Bravo GIRL! |  STARS
Demi byla propuštěná z léčení a pomalu se vrací zpět ke zpívání a hraní.
Demi Lovato (18), zpěvačka a herečka, byla hospitalizovaná na klinice po svém výbuchu na předvánočním turné. Diagnóza zněla "citové a psychické problémy", a jméno kliniky se dodnes přísně tají.

Minulý týden ale naskočila zpět do natáčení a celý den strávila v losangelském hudebním studiu Hollywood Records.
Kdy se ale znovu objeví v TV show Sonny with a Chance, není úplně jasné. Během pobytu na klinice Demi dost přibrala, a tak teď věnuje hodně času cvičení. Také si znovu zesvětlila vlasy.


Tajný zdroj prozradil: "Demi sice natáčí muziku, ale kdy začne zase hrát, je zatím ve hvězdách. Sama říká, že začne, až se bude cítit připravená."


Hvězdička stanice Disney svolila k pobytu na klinice poté, co při listopadovém turné fyzicky napadla jednu ze svých tanečnic Alex Welch.
Ta si nic nenechala líbit a za újmu Demi zažalovala. Vše se ale vyřešilo mimosoudní dohodou a šušká se, že to Demi stálo pěknou sumičku peněz.

Jeden z jejich známých prozradil: "Bylo to dost, ale rozhodně ne sto tisíc dolarů. K té částce se to ani neblížilo..."

Součástí tohoto vyrovnání byla i mlčenlivost o celé aféře, a tak se ani Alex nikdy k celé situaci už nevyjádřila. "Myslím, že se přes to přenesla a neřeší to," řekl tajný zdroj. "Vyřešilo se to ke spokojenosti obou stran a obě se teď dívají do budoucna pozitivně."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama